O nás
Moravian English College je malá jazyková škola, která se zaměřuje výhradně na poskytování výuky pokročilé angličtiny a konzultace. Jsme jedinou jazykovou školou v olomouckém regionu ve které vyučuje plně kvalifikovaný cambridgeský examinátor. Školu provozuje Američan trvale žijící v Olomouci, který má  zkušenosti s výukou a vzdělávacím systémem ve Spojených Státech i v České Republice. Hlavní myšlenkou je poskytnout studentům angličtiny schopnosti a dovednosti, které jim pomohou splnit jejich vlastní profesionální či akademické cíle. Máme rozsáhlé pracovní zkušenosti jak s olomouckou univerzitou tak i z veřejného sektoru. Máme zájem na úzké spolupráci s ostatními vzdělávacími zařízeními u nás i v zahraničí, jakož i s místními úřady a společnostmi.

Moravian English College nabízí místním firmám i studentské obci profesionálně vedené kurzy angličtiny se zvláštním zaměřením na přípravu ke Cambridgeským zkouškám. Jsme schopni rychle upravit program kurzů tak, aby byl šitý na míru potřebám Vám osobně nebo Vaší společnosti.

Účastníkům kurzů je k dispozici malá knihovna s jazykovou literaturou, cvičeními na zdokonalení gramatiky i slovní zásoby, anglickou beletrií v originálech i zjednodušených verzích pro studenty na odpovídajících úrovních. Je zde možné si zapůjčit i řadu filmů na DVD v české a anglické verzi s titulky.

Naše škola sídí v nově restaurovaném objektu ze 16. století, v klidném a malebném centru města Olomouce, jenom pár kroků od Dolního náměstí, nedaleko městských hradeb nad Bezručovými sady.